Poskytujeme prostor pro vaše osobní i firemní prezentace na našich vyhrazených serverech. Všechny fungují na operačním systému FreeBSD, který dává záruku vysokého výkonu. Naším krédem je přitom spolehlivý provoz za nízké ceny.
Ověření domény: . zkusit další možnosti (.com,.net,.eu):

Ověření domény

TLDcena
cz250 Kč
sk280 Kč
eu200 Kč
net230 Kč
com230 Kč
info230 Kč
name230 Kč
Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH!
Ověření doményJednoduchým způsobem si v horní liště můžete ověřit, zda vámi vybraná doména je dostupná. Pokud ano, nabídneme vám ji k registraci. V opačném případě zkuste zvolit jinou variantu, nebo ověřte dostupnost v ostatních TLD. Vodítkem pro vaše rozhodování může být i ceník registrací v tabulce vpravo.

Registrace domén je provedena až v okamžiku připsání platby na základě námi vystavené zálohové faktury. V případě .cz domén vyžaduje registrátor také buď datum narození, nebo číslo občanského průkazu. Tyto údaje při objednávce prosím uveďte v poznámce k objednávanému hostingu. Pro další dispozice s doménou je též vhodné uvést heslo, které použijete při změně registrátora nebo změně v údajích k doméně. V případě, že toto heslo k objednávce neuvedete, vygenerujeme jej za vás a vyrozumíme vás o tom.

Využíváme služeb více registrátorů. Pro každou TLD toho nejvýhodnějšího na trhu. V případě ale, že - ať už z jakýchkoliv důvodů - trváte na specifickém registrátoru vaší domény, uveďte to prosím při objednávce také do poznámky. V takovém případě pro vás zaregistrujeme doménu dle platného ceníku dotyčné společnosti.

V případě, že již vlastníte některou doménu a chcete zajistit pouze její převod, připravili jsme pro vás návod, jak transfer provést a co k tomu budete potřebovat.


MAI
© 2006-2023 Mgr. Martin Drtina